Przedszkole nr 39 | I miejsce w XII Miejskim Turnieju Języka Angielskiego w Dąbrowie Górniczej w kat. przedszkoli 🏆
10714
post-template-default,single,single-post,postid-10714,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

I miejsce w XII Miejskim Turnieju Języka Angielskiego w Dąbrowie Górniczej w kat. przedszkoli 🏆

I miejsce w XII Miejskim Turnieju Języka Angielskiego w Dąbrowie Górniczej w kat. przedszkoli 🏆

W dn. 27.05.2022 r. odbył się XII Miejski Turniej Języka Angielskiego w Dąbrowie Górniczej. Konkurs miał miejsce w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta Dąbrowy Górniczej. Organizatorem turnieju był British School Ogólnopolska Szkoła Językowa – Oddział w Dąbrowie Górniczej, współorganizatorem – Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej. Patronat honorowy nad turniejem miał prezydent miasta – Pan Marcin Bazylak.

Naszymi reprezentantkami były: Esther (z grupy „Jeżyków”), Pola (z „Żabek”) i Ania (z „Motylków”), przygotowane pod kierunkiem nauczyciela – pani Iwony Zbydniewskiej. Z przyjemnością ogłaszamy, że dziewczynki wywalczyły 1. miejsce w kategorii drużynowej! Brawa! Dodatkowo, Esther otrzymała 2. miejsce w kategorii indywidualnej. Serdeczne gratulacje! Nasze Przedszkolaki spisały się dosłownie na medal! 🙂

Puchar i medale zostały wręczone podczas Dni Dąbrowy Górniczej na scenie w Parku Zielona.