Przedszkole nr 39 | Uroczyste rozdanie nagród w ramach kampanii „Rowerowy Maj”
10865
post-template-default,single,single-post,postid-10865,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Uroczyste rozdanie nagród w ramach kampanii „Rowerowy Maj”

Uroczyste rozdanie nagród w ramach kampanii „Rowerowy Maj”

Dn. 23.06.2022 r. odbyło się oficjalne rozdanie nagród uczestnikom biorącym aktywny udział w kampanii „Rowerowy Maj”. Każdy uczestnik kampanii otrzymał upominek, a dzieci z 100% ilością przejazdów nagrody indywidualne. Nagrody rzeczowe zostały przygotowane przez Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej, a sponsorem zabawek dla najaktywniejszej grupy była firma Wader.

Najaktywniejsze grupy w naszym przedszkolu:

  1. Grupa „Pszczółki”
  2. Grupa „Motylki”
  3. Grupa „Jeżyki”

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom 🙂

Brawa dla wszystkich uczestników za zaangażowanie!!!

Więcej o realizacji kampanii w naszym przedszkolu ➡️ przeczytaj więcej