Przedszkole nr 39 | Uroczystość z okazji pożegnania przedszkola przez starszaki
10921
post-template-default,single,single-post,postid-10921,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Uroczystość z okazji pożegnania przedszkola przez starszaki

Uroczystość z okazji pożegnania przedszkola przez starszaki

W dniach 20-21.06.2022 r. odbyły się uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego w naszych zerówkach. Dzieci  z grup „Żabki” i „Jeżyki” pożegnały przedszkole, tańcząc, recytując wiersze i śpiewając piosenki.

Dzisiaj jest dzień ważny, wszyscy o tym wiemy,
Żegnamy przedszkole i dobre w nim chwile,
Kiedy na zabawie dni mijały mile…