Przedszkole Miejskie 39 | Zabawy ruchowo-integracyjne z dziećmi z grupy: „Słoneczka”.
7061
post-template-default,single,single-post,postid-7061,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Zabawy ruchowo-integracyjne z dziećmi z grupy: „Słoneczka”.

Zabawy ruchowo-integracyjne z dziećmi z grupy: „Słoneczka”.

W połowie stycznia spotkaliśmy się z kolegami i koleżankami z grupy „Słoneczka”, by w duchu zdrowej rywalizacji wykonywać różne ćwiczenia i pokonywać tory przeszkód. Mieliśmy przy tym dużo radości a także okazję do rozmowy o bezpieczeństwie podczas zabaw ruchowych. Bardzo miło spędziliśmy czas z równoletnią grupą i mamy nadzieję to powtórzyć.