Przedszkole Miejskie 39 | Dzień Babci i Dziadziusia.
7073
post-template-default,single,single-post,postid-7073,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Dzień Babci i Dziadziusia.

Dzień Babci i Dziadziusia.

Dn. 12 lutego do naszej sali zawitały bardzo ważne dla nas osoby- babcie i dziadziusiowie. Choć ich święto przypada w styczniu, to ze względu na trwające wówczas ferie zimowe, my spotkaliśmy się później. Nie przeszkodziło nam to w stworzeniu miłej i przyjaznej atmosfery. Przedstawiliśmy przygotowany montaż słowno-muzyczny i podarowaliśmy naszym gościom własnoręcznie przygotowane kalendarze oraz laurki. Później zaprosiliśmy babcie i dziadków do wspólnej zabawy przy muzyce oraz na poczęstunek przygotowany przez naszych rodziców. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie wspomnianych pyszności.