Przedszkole Miejskie 39 | Dzień kobiet
7480
post-template-default,single,single-post,postid-7480,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Dzień kobiet

Dzień kobiet

DZIEŃ KOBIET W GRUPIE „SŁONECZKA”

 

8 marca to wyjątkowy dzień w roku, ponieważ w tym dniu swoje święto obchodzą wszystkie kobiety zarówno te duże jak i te małe. Z okazji Dnia Kobiet chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia, odśpiewali sto lat, wręczyli drobne upominki i kwiaty oraz własnoręcznie wykonane kolorowe laurki. Nie zabrakło też wspólnych zabaw przy muzyce oraz słodkiego poczęstunku. Ten wyjątkowy dzień upłynął wszystkim w atmosferze radości, wzajemnego okazywania przyjaźni i szacunku.

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu Dnia Kobiet w naszej grupie.