Przedszkole Miejskie 39 | POMAGAMY- szyjemy maseczki
7503
post-template-default,single,single-post,postid-7503,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

POMAGAMY- szyjemy maseczki

POMAGAMY- szyjemy maseczki

Szyjemy maseczki i pomagamy w walce z pandemią.

Przedszkola Nr 39 oraz Nr 4 w Dąbrowie Górniczej włączyły się w działania mające na celu zahamowanie rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa.
Nauczyciele biorą aktywny udział w charytatywnym szyciu maseczek razem z grupą „Dąbrowa Górnicza szyje maseczki dla tych, co na służbie”. Każdy pomaga jak potrafi – jedni szyją maseczki inni przygotowują półprodukty. Dobro wraca, więc działamy, by pomóc tym, którzy w obecnej sytuacji najbardziej tego potrzebują.

Chcemy mieć realny wpływ na pomoc w walce z koronawirusem, dlatego w obliczu tej trudnej sytuacji, która dotknęła każdego z nas, zdecydowaliśmy się razem z Przedszkolem Nr 4  pomóc. Każdy może przyłączyć się do akcji, serdecznie zachęcamy.