Przedszkole nr 39 | Ogłoszenia
9015
page-template-default,page,page-id-9015,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Ogłoszenia

Nasze przedszkole zaistniało w mediach społecznościowych!

Zapraszamy na stronę przedszkola w serwisie Facebook:   

DĄBROWSKA AKCJA LATO


Do pobrania: Informacja o Dąbrowskiej Akcji Lato

DYŻUR WAKACYJNY


Nasze przedszkole  pełni dyżur wakacyjny w okresie 10.08.2022-31.08.2022. Zapisy na dyżur przebiegały zgodnie z zasadami zapisów dzieci na dyżur wakacyjny obowiązującymi na terenie Dąbrowy Górniczej. Wszystkie informacje na temat tegorocznego dyżuru wakacyjnego znajdują się w pliku poniżej.

Do pobrania: Informacja o dyżurze wakacyjnym

WAŻNE! POROZUMIENIE Z PRZEDSZKOLEM
NA DYŻUR WAKACYJNY – DO POBRANIA:

Porozumienie na dyżur wakacyjny

Działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Górniczej w związku z konfliktem zbrojnym w Ukrainie


Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dąbrowie Górniczej uruchomiła punkt konsultacyjny – stacjonarny dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli odczuwających niepokój i lęk wywołany wojną w Ukrainie. Punkt konsultacyjny działa w każdy czwartek w godzinach od 14.00-15.00 po wcześniejszym umówieniu się – tel. 322623811, 32 262.53-50.
Poradnia wyszła naprzeciw obecnej sytuacji i przygotowała poradnik dla rodziców na temat „Jak rozmawiać z dziećmi o wojnie na Ukrainie”. Prosimy zapoznać się ze wskazówkami przygotowanymi przez specjalistów.
Do pobrania: Wskazówki dla rodziców, jak rozmawiać z dziećmi o wojnie w Ukrainie